(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 5459010)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 3391.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Marbella

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.