(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3-pokojowe mieszkanie (Nr 5721506)

3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 339.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

10 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 10 lut 2020 do 12 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego dobytku.