3 pokojowe mieszkanie (Nr 5725926)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

450.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2344.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Renfrewshire, Renfrew

Od 17 lut 2020 do 25 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 18 lut 2020 do 26 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.