3-pokojowe mieszkanie (Nr 6023427)

3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Otwock

Od 15 cze 2020 do 27 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Otwock

27 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.