3 pokojowe mieszkanie (Nr 6036819)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

2500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2079.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Birmingham

15 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

18 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.