(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 6071153)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 614.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.