3 pokojowe mieszkanie (Nr 6137747)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Dystans: 538.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Starogard Gdański

3 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jastrzębie-Zdrój

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę kartonów, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego majątku.