3 pokojowe mieszkanie (Nr 6167082)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

5000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1548.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Cambridgeshire, Cambridge

22 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kalisz

20 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego dobytku.