(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3-pokojowe mieszkanie (Nr 6380948)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 371.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

14 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

17 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego majątku.