3 pokojowe mieszkanie (Nr 6382844)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 3245.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Hel

31 lip 2021

Adres i termin dostawy

Turcja, Antalya, Side

30 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pakunków, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego mienia.