3-pokojowe mieszkanie (Nr 6426582)

3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 2118.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Irlandia Północna, Belfast

13 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Ścinawa

30 wrz 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego majątku.