3 pokojowe mieszkanie (Nr 6435282)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1625.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Maidstone

Od 6 sty 2021 do 8 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom

Od 8 sty 2021 do 10 sty 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.