3 pokojowe mieszkanie (Nr 6468118)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1549.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Thetford

Od 18 sty 2021 do 1 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 18 sty 2021 do 1 lut 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego mienia.