(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie -> 3 pokojowe mieszkanie (Nr 5201174)

3 pokojowe mieszkanie -> 3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1090.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Limburgia, Venray

Od 11 gru 2019 do 14 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza

Od 15 gru 2019 do 21 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.