(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-20 10:10

3 pokojowe mieszkanie, duże łóżo piętrowe z biurkiem i szafkami, dużo pudeł, lodówka, rower dziecięcy, telewizor 42cale,

(Nr 2103303)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2199.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na parę pudeł, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 25 paź 2017 do 31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Airdrie, ML6, Wielka Brytania

Termin elastyczny