(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-07 09:03

3-pokojowe mieszkanie plus piwnica

(Nr 2556988)

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

3900

Dystans: 1453.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     Na początek warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Noordwijk, Holandia

Od 11 kwi 2018 do 23 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Michałowo, 16-050, Polska

Od 12 kwi 2018 do 24 maj 2018