3 pokojowe mieszkanie sprzęt agd kuchnia (Nr 6012947)

3 pokojowe mieszkanie sprzęt agd kuchnia

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

10

Dystans: 1229.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 6 sie 2020 do 13 sie 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Vlaanderen, Deinze

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce izolujące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.