3 pokojowe mieszkanie z mała piwnica z Niemiec Dorsten ( Bus o koło 25m3 ) Termin 27.06.2020 (Nr 6135955)

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1039.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Dorsten

28 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bieruń

29 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.