(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-11-22 23:39

3 pokojowe mieszkanie Zielonka (koło Warszawy) - Amsterdam (dzielnica Osdrop) (Nr 3543049)

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1193.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 26 lis 2018 do 15 gru 2018

Adres i termin dostawy

Amsterdam, Holandia

Od 30 lis 2018 do 15 gru 2018