(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-28 14:44

3-pokojowy dom

(Nr 2328120)
3-pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1846.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

     Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Finchampstead, RG40 4EE, Wielka Brytania

Od 17 lut 2018 do 19 lut 2018

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny