(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 pokojowy dom (Nr 4534069)

3 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1915.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Doncaster

Od 28 cze 2019 do 30 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 1 lip 2019 do 4 lip 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pakunków, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.