(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowy dom (Nr 4616965)

3 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1448.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Cambridge

15 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

17 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.