(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowy dom (Nr 4688780)

3 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1741.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Dudley

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Sójki

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.