(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowy dom (Nr 4806364)

3 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 1947.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, City Of Nottingham

23 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Wesołów

25 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.