(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowy dom (Nr 5369682)

3 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1856.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Birmingham

Od 1 gru 2019 do 2 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego mienia.