(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowy dom (Nr 6135586)

3 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1739.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Hampshire, Havant

Od 29 cze 2020 do 30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Kobyłka

Od 3 lip 2020 do 4 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego mienia.