3 pokojowy dom (Nr 6329717)

3 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1934.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Slough

29 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Augustów

31 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego majątku.