3 pokojowy Dom , Pianino (Nr 6018844)

3 pokojowy Dom , Pianino

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 355.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

1 cze 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

1 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.