(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowy dom z garażem (Nr 5703482)

3 pokojowy dom z garażem

Waga w kg (łączna):

7500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Dystans: 2015.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Milton Keynes

29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Suwałki

2 mar 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego majątku.