3 pomieszczenia (Nr 6723372)

3 pomieszczenia

Waga w kg (łączna):

3500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1274.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 11 sty 2021 do 12 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Stare Berezowo

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego mienia.