(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 przęsła drewniane 180x180 (Nr 6074303)

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Są to drewniane przęsla

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Radom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport różnych ładunków

Koszt przewozu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów ładunku, daty transportu oraz odcinka między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują podłoże, na którym rozkłada się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się meble, paczki, artykuły budowlane (np., farby, panele itd.), okna jak także materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym oraz zajmuje tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Kontenery – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie ładunków płynnych i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Pozostałe towary – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.