(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 pudła + obrazek (Nr 4093250)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

34

Wysokość [m]:

33

Waga w kg (łączna):

12

Liczba sztuk:

3

Dystans: 2850.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).