(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-27 08:38

3 rowery

(Nr 1873256)
3 rowery

Dystans: 556.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-07-2017, 21:06

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-12, 09:01

Opis oferty:

Transport bezpośredni ,dostawa tego samego dnia . Serdecznie zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję przewozu dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruchome częścipedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw ochraniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 . Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 . Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 20 lip 2017 do 21 lip 2017

Adres i termin dostawy

Rowy, Polska

Od 22 lip 2017 do 23 lip 2017