(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-27 08:38

3 rowery

(Nr 1873256)
3 rowery

Dystans: 556.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 460358
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-07-2017, 21:06

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-12, 09:01

Opis oferty:

Transport bezpośredni ,dostawa tego samego dnia . Serdecznie zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić stosowny karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy odkręcić i ściągnąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy osłonić gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących paczkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 20 lip 2017 do 21 lip 2017

Adres i termin dostawy

Rowy, Polska

Od 22 lip 2017 do 23 lip 2017