(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 15:04

3 rowery

(Nr 1877477)
3 rowery

Dystans: 471.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

230 zł

ID firmy: 68207
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 11:30

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-29, 13:00

Opis oferty:

Odbiór dzisiaj do 14 i bezpośrednia dostawa

Cena (zawiera VAT): 230 zł

Wiadomości:

250 zł

ID firmy: 245022
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 15:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-29, 23:50

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo kupić właściwy karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu najlepiej ulokować w odrębnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców osłaniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sianożęty, Polska

Termin elastyczny