(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 21:37

3 rowery

(Nr 1878401)
3 rowery

Dystans: 483.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 551692
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-07-2017, 20:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-08 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-09, 20:15

Opis oferty:

Witam mogę odebrać w sobotę dostarczyć w niedziele...

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

390 zł

ID firmy: 4346
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 14:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-11 do 2017-07-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witamy. Jeżeli będziemy mogli pomóc w transporcie to jesteśmy do dyspozycji. Przewóz dużym busem o wym. przestrzeni ładunkowej 3,7x1,8x2,1m i objętości 13,9 m sześciennych. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub kupić taki karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, małych pudełkach albo osłonić wycinkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby czy też przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców osłaniających paczkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

8 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kuźnica, Jastarnia, Polska

10 lip 2017