(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-03 12:22

3 rowery

(Nr 2004773)
3 rowery

Waga w kg:

60.00

Dystans: 2259.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 20:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę przewozu rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementypedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu warto umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie należy zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Trondheim, Norwegia

Od 22 wrz 2017 do 26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny