(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-03 12:22

3 rowery

(Nr 2004773)
3 rowery

Waga w kg (łączna):

60.00

Dystans: 2259.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 45315
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 20:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiutki rower warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub zakupić stosowny karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy poodkręcać i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się osadzić w osobnych, małych pudełkach lub osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców zabezpieczających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Trondheim, Norwegia

Od 22 wrz 2017 do 26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny