(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 rowery (Nr 3019996)

Waga w kg (łączna):

55

Dystans: 897.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 28 lip 2018 do 1 sie 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 2 sie 2018 do 5 sie 2018


Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła czy też kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować i usunąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru przydałoby się ulokować w oddzielnych, małych kartonach czy też osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie warto zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw osłaniających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.