(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 rowery (Nr 4525361)

3 rowery

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 1208.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 1 sie 2019 do 15 sie 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Emilia-Romania, Bolonia

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć właściwy karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.