(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 rowery (Nr 5877717)

3 rowery

Waga w kg (łączna):

30

Dystans: 584.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Papowo Biskupie

17 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane

20 lip 2020


Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić taki karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić oraz usunąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się umieścić w odrębnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.