(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 rowery (Nr 6447605)

3 rowery

Waga w kg (łączna):

50

Dystans: 1677.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Brzeźno

Od 15 sie 2020 do 23 sie 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Coventry

Od 16 sie 2020 do 23 sie 2020


Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się ulokować w osobnych, małych kartonach bądź osłonić kawałkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów zabezpieczających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.