(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 rowery cruiser (Nr 4840278)

Waga w kg (łączna):

70

Dystans: 895.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Od 12 sie 2019 do 16 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 12 sie 2019 do 25 sie 2019


Transport rowerów

Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła albo zakupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto poodkręcać i usunąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru warto ulokować w osobnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie warto osłonić makulaturą albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców osłaniających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.