(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-26 10:57

3 rowery gorskie (Nr 2752500)

3 rowery gorskie

Waga w kg (łączna):

60.00

Dystans: 1176.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowy jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła czy też zakupić właściwy karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach albo osłonić kawałkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Stalowa Wola, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rijeka, Chorwacja

Termin elastyczny