(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-17 23:33

3 szafki, 2 fotele, 1 dywan

(Nr 2162757)
3 szafki, 2 fotele, 1 dywan

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2514.00 km

Informacje dodatkowe:

na zdjeciu 3 szafki, dodatkowo dywan zrolowany, 3m dlugosci, 2 male fotele do kompletu z szafkami

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeśli przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Później wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Zambrów, 18-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sant Pere de Ribes, Hiszpania

Termin elastyczny