(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-29 15:07

3 szafki lazienkowe 22kg kazda (33/15/100cm kazda paczka) Lacznie Pakunek to 33/45/100cm

(Nr 1994756)
3 szafki lazienkowe 22kg kazda (33/15/100cm kazda paczka) Lacznie Pakunek to 33/45/100cm

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.33

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

66.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

280

Dystans: 2073.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 79434
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 15:25

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i konieczności zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, jeżeli przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład mokrą szmatką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak np. łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Belmont Crescent, Glasgow City, G12 8EW, Wielka Brytania

Termin elastyczny