(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 13:53

3 tony

(Nr 2341860)
3 tony

Długość [m]:

7200

Szerokość [m]:

2000

Wysokość [m]:

2000

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Potrzebna solówka !

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 131.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę znaczących rzeczy.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy odkryta naczepa. Jeśli pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych zaświadczeń, oprócz tego w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej wystawione, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Buk, 64-320, Polska

5 lut 2018

Adres i termin dostawy

Krotoszyn, Polska

5 lut 2018