(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 x elektryczne rowery do Glasgow z UK (Nr 6569128)

Waga w kg (łączna):

150

Dystans: 537.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Cheltenham

Od 17 wrz 2020 do 20 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Glasgow City

Od 17 wrz 2020 do 20 wrz 2020


Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów zabezpieczających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.