(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-29 12:02

3 x naroznik

(Nr 1994174)
3 x naroznik

Długość [m]:

296

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

88

Waga w kg (łączna):

170.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1774.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1680 zł

ID firmy: 79527
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 13:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-03, 13:33

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1680 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. mokrą szmatką. Później należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu pakunków, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kingston upon Hull, Wielka Brytania

Od 30 sie 2017 do 2 wrz 2017