(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 x rower stacjonarny (Nr 4883418)

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

150

Liczba sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

450

Dystans: 1006.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Hamm

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które głównie znajdują się na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo między innymi: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki oraz trudno przetransportować go samemu.

Sprzęt sportowy powinien być należycie spakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Najbezpieczniej jest zastosować oryginalne opakowania. Jeżeli urządzenie może ulec uszkodzeniu, bezpiecznie jest użyć do ochrony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go zdemontować oraz osłonić wszystkie części oddzielnie - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być stabilny w środku opakowania – zadbajmy więc o to, żeby niezapełnione obszary w kartonie wypełnić gazetami lub styropianem. Elementy nie mogą przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego wpływa trasa między miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wielkość, a także liczba elementów potrzebnych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 zł. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.