(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-03 09:09

3 x Ścielarka do słomy

(Nr 2252529)

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

1750.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Dystans: 1429.00 km

Informacje dodatkowe:

Podane wymiary dla trzech sztuk. Wymiary jednej sztuki 1,8 x 1,8 x 1,6, waga 580kg. Transport w lutym.

Oferty od Przewoźników (0)

4990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 10:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 4990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna umiejętnie osłonić sprzęt, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie związana głównie od wymiarów jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Z reguły transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych uprawień jak i dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr przy trasie Polska – Anglia kosztuje 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Warka, 05-660, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Suonenjoki, 77600, Finlandia

Termin elastyczny