(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 zdemontowane maszyny zapakowane w folii ochronnej (Nr 4600585)

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

450.00

Liczba sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 258.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Rybnik

24 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wałbrzych

27 cze 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które zazwyczaj znajdują się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się dodatkowo na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki i niełatwo przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt treningowy powinien być solidnie popakowany oraz zabezpieczony w trakcie przewozu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowania. Jeśli sprzęt może łatwo ulegnąć defektowi, należy zastosować do ochrony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozłożyć oraz osłonić wszystkie części z osobna - szczególnie, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku pudła – zadbajmy wobec tego o to, aby puste obszary w skrzyni zapełnić gazetami lub folią bąbelkową. Elementy nie powinny przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego rzutuje odległość między adresem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, a także ilość sztuk koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 zł. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.